منو
سبد خرید

جستجو - Signature Collection

شرایط جستجو:

محصولات موجود در شرایط جستجو

جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دانهیل بریتیش لدر: عطر دانهیل بریتیش لدر-dunhill BRITISH LEATHER (چرم بریتانیایی) از سری عطرهای Signature Collection است که بر پایه چرم بنا شد. عطر دانهیل بریتیش لدر با ترکیبی مرکباتی و ادویه ای به همراه فندق آغاز می شود. مفهوم چرم مایع و صنایع دستی دنیای قدیم همراه با نو..
5,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دانهیل موراکن امبر: عطر دانهیل موراکن امبر-dunhill MOROCCAN AMBER (عنبر مراکشی) از سری عطرهای Signature Collection است که بر پایه عنبر بنا شد. عطر دانهیل موراکن امبر با ترکیبی ادویه ای و شرقی آغاز می شود. چوب های تند و نت های خاکی هل به همراه زعفران، کاملاً با عنبر گ..
5,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر دانهیل آگار وود: عطر دانهیل آگار وود-dunhill AGAR WOOD (چوب عود) از سری عطرهای Signature Collection است که بر پایه عود بنا شد. عطر دانهیل آگار وود عشق به ماجراجویی و اکتشاف را تجسم می‌ کند و با مواد طبیعی جذاب، برخوردهای متمایز و برجسته ای را ارائه می دهد. دانهیل آگار وود یک ع..
5,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: خنک و ترش
معرفی عطر دانهیل آمالفی سیتروس: عطر دانهیل آمالفی سیتروس-dunhill AMALFI CITRUS (مرکبات آمالفی ایتالیا) از سری عطرهای Signature Collection است که بر پایه مرکبات بنا شد. عطر دانهیل آمالفی سیتروس یک عطر جاودانه و بسیار شاداب است که تداعی گر زیبایی طبیعی ساحل آمالفی در جنوب ایتالی..
5,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند و ملایم
معرفی عطر دانهیل ولنسول لاوندر: عطر دانهیل ولنسول لاوندر-dunhill VALENSOLE LAVENDER (اسطوخودوس ولنسول فرانسه) از سری عطرهای Signature Collection است که بر پایه اسطوخودوس بنا شد. عطر دانهیل ولنسول لاوندر با الهام از زیبایی بی پایان مزارع اسطوخودوس فرانسوی ساخته شد. لیموی خوش طعم با ..
5,900,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)