منو
سبد خرید

جستجو - coco

شرایط جستجو:

محصولات موجود در شرایط جستجو

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر شنل کوکو مادمازل:عطر شنل کوکو مادمازل-CHANEL COCO MADEMOISELLE یک عطر بسیار جذب کننده، مجلل، با طراوات و شرقی است که سرکشی روح را یادآوری می کند و با رایحه ای درخشان، پررنگ، گل دار و چوبی، یک جوان جسور کوکو شنلی را به یاد می آورد. عطر شنل کوکو مادمازل با ترکیبی کاملاً مدرن و ..
5,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر شنل کوکو مادمازل اینتنس:عطر شنل کوکو مادمازل اینتنس-CHANEL COCO MADEMOISELLE INTENSE نسخه قدرتمند و عمیق تر عطر محبوب و فوق العاده کوکو مادمازل می باشد. ترکیب عطر کوکو مادمازل اینتنس با نعناع هندی و عنبر تقویت شده و آن را به شدت غیر قابل مقاومت کرده است. ادکلن شنل کوکو مادماز..
5,500,000 تومان 5,250,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر شنل کوکو مادمازل لئو پرایو:عطر شنل کوکو مادمازل لئو پرایو-CHANEL COCO MADEMOISELLE L'EAU PRIVEE جوهر یک زن جسور و آزاد است. عطر کوکو مادمازل لئو پرایو عطری شرقی، میوه ای و به شدت احساسی که مخصوص شب ساخته شده است، نه برای بیرون رفتن در شب، بلکه برای پوشیدن آن در رختخواب به عنوان یک..
4,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: خنک و تلخ
معرفی عطر شنل کوکو نویر:عطر شنل کوکو نویر-CHANEL COCO NOIR نسل سوم عطرهای کوکو پس از شنل N5 و شنل مادمازل بشمار می رود. ادکلن کوکو نویر عطری کاملا تحسین برانگیز و جذاب، برجسته، مرموز و ریشه دار که از محبوبیت جهانی برخوردار است. رنگ تیره عطر کوکو نویر شنل بهترین رنگ برای پوشاندن نو..
5,100,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)