منو
سبد خرید

جستجو - good girl

شرایط جستجو:

محصولات موجود در شرایط جستجو

جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کارولینا هررا گود گرل:عطر کارولینا هررا گود گرل-CAROLINA HERRERA GOOD GIRL رایحه ای به قدرت حس نفسانی و عرفانی، یک ترکیب بی پروا از عناصر تیره و روشن و مخصوص زنی است که عاشق آن روی خوبشان هستند و با آن روی بدشان کنار می آیند. عطر گود گرل الهام گرفته از شهر نیویورک و برای زنان..
3,600,000 تومان
عطر کارولینا هررا گود گرل گلیتر کالکتور ادیشن
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کارولینا هررا گود گرل گلیتر کالکتور ادیشن:عطر کارولینا هررا گود گرل گلیتر کالکتور ادیشن-CAROLINA HERRERA GOOD GIRL GLITTER COLLECTOR EDITION یک گود گرل براق و درخشان! درست زمانی که شما تصور می کردید گود گرل را شناخته اید، او قواعد ستاره ها را بازنویسی می کرد! عطر گود گرل گلیتر کالکتور ..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کارولینا هررا گود گرل لجر:عطر کارولینا هررا گود گرل لجر-CAROLINA HERRERA GOOD GIRL LEGERE نسخه جدیدتر عطر محبوب گود گرل است که به مراتب از آن ملایم تر و با رایحه گل های بیشتری است. گود گرل لجر عطری اغواکننده با بطری نمادین خود به شکل کفش پاشنه بلند، تداعی کننده زنی ..
3,500,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کارولینا هررا گود گرل ولوت فتال:عطر کارولینا هررا گود گرل ولوت فتال-CAROLINA HERRERA GOOD GIRL VELVET FATALE تجلیلی از قدرت اغواگری زنان، با رها کردن حس کشنده درونی خود است، در حالی که این مخمل قرمز، قدرت جذب بیرحمانه خود را آشکار می کند. رایحه تحریک آمیز عطر گود گر..
3,900,000 تومان
عطر کارولینا هررا گود گرل سوپریم
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کارولینا هررا گود گرل سوپریم:عطر کارولینا هررا گود گرل سوپریم-CAROLINA HERRERA GOOD GIRL SUPREME تمام قوانین عطر را نقض می کند و خانواده بویایی خود را دوباره ایجاد می کند. عطر گود گرل سوپریم با رایحه خوشمزه توت های آبدار آغاز می شود و در نت میانی با گلهای یاس و مریم به اوج قد..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر کارولینا هررا گود گرل گلوریوس گلد:عطر کارولینا هررا گود گرل گلوریوس گلد-CAROLINA HERRERA GOOD GIRL GLORIOUS GOLD حسی است که با انرژی درخشان پوشانده شده و این اعتماد به نفس را که با ستاره شدن همراه است تجلیل می کند. در این نسخه کلکسیونی، کارولینا هررا رویکرد خود را در مور..
3,900,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر کارولینا هررا وری گود گرل:عطر کارولینا هررا وری گود گرل-CAROLINA HERRERA Very GOOD GIRL عطری بی باک و شگفت انگیز و نسخه دیگری از مجموعه عطرهای گود گرل است. عطر وری گود گرل شما را به یک سفر بویایی شگفت‌انگیز می‌برد که با نت‌های ابتدایی انگور فرنگی و لیچی، عجیب و غریب آغاز شده و به ..
3,900,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)