منو
سبد خرید

جستجو - sauvage

شرایط جستجو:

محصولات موجود در شرایط جستجو

جنسیت: مردانه رایحه: تند و تلخ
معرفی ادکلن دیور ساواج ادو تویلت: ادکلن دیور ساواج ادو تویلت-Dior SAUVAGE عطری با الهام از فضاهای باز و آسمان آبی است. دیور ساواج ادو تویلت بیانگر آسمانی است که راه نفوذ تابش داغ خورشید به مناظر سنگی و صحراها را پوشش می‌دهد. ساواج در فرانسه به معنای وحشی بوده و ادکلن دیور ساواج نیز..
7,300,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر دیور ساواج ادو پرفیوم: عطر دیور ساواج ادو پرفیوم-Dior SAUVAGE غلیظ تر و با دوام تر از نسخه قبلی ادکلن دیور ساواج ادو تویلت می باشد. طراوت و قدرت بالا، شکل و احساس جدید و مرموزی است که با ترکیب هوشمندانه، توسط فرانسیس دماچی تجدید شده است. وی درباره این عطر می گوید: "هنگام ..
8,000,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تند
معرفی عطر عطر دیور ساواج پرفیوم: عطر دیور ساواج پرفیوم-Dior SAUVAGE PARFUM نسخه جدید و غلیظ تر ادکلن دیور ساواج می باشد که با تمرکز بر رایحه اصلی به عطری با دوام و پایان ناپذیر تبدیل شده است. عطر دیور ساواج پرفیوم با الهام از کمپینگ در کوه و دشت و برافروختن آتش در زمان گرگ و میش و آسمان..
8,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر دیور ساواج الکسیر: عطر دیور ساواج الکسیر-Dior SAUVAGE ELIXIR نسخه غلیظ و فوق‌العاده و غرق در طراوت مجموعه عطرهای دیور ساواج است که با قلبی مست کننده از اسانس اسطوخودوس و ترکیبی از چوبهای غنی ساخته شده که نشانه مسیر قدرتمند، مجلل و فریبنده آن است. ادکلن دیور ساوا..
8,200,000 تومان 7,900,000 تومان
جنسیت: مردانه رایحه: تلخ و ملایم
معرفی عطر دیور او ساواج پرفیوم: عطر دیور او ساواج پرفیوم-Dior EAU SAUVAGE PARFUM به مانند نسخه های او ساواج ادو تویلت و اکستریم همانقدر شیک و استثنایی اما با غلظت بیشتر مخصوص مردان شیک پوش و جذاب ساخته شده است. عطر دیور او ساواج با رایحه ای مرموز و احساس برانگیز نماد قدرت مردانه بشمار م..
12,100,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)