منو
سبد خرید

جستجو - valentina

شرایط جستجو:

محصولات موجود در شرایط جستجو

جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا: عطر ولنتینو ولنتینا-VALENTINO VALENTINA با رایحه ای از میوه ها و گیاهان تازه و با الهام از طبع و روحیه اهالی شهر رم و مردم ایتالیا ساخته شد. ادکلن ولنتینو ولنتینا عطری "پرقدرت درعین حال ظریف"، "احساس برانگیز درعین حال مفرح" و "کلاسیک در عین حال مدرن" است...
7,900,000 تومان 7,000,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا اسولوتو: عطر ولنتینو ولنتینا اسولوتو-VALENTINO VALENTINA ASSOLUTO یکسال پس از استقبال بی نظیر از عطر ولنتینا، با غلظت و ماندگاری بیشتر روانه بازار شد. نت اولیه ادکلن ولنتینو ولنتینا اسولوتو شامل ترنج ایتالیایی، هلو سیسیل و ترافل سفید است. در قلب، گل ه..
8,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و تلخ
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا عود اسولوتو: عطر ولنتینو ولنتینا عود اسولوتو-VALENTINO VALENTINA OUD ASSOLUTO سومین محصول از خانواده ولنتینا است که با رایحه ای فریبنده و هوس انگیز و رنگی شیک و گیرا که برای هر بانویی احساس فخر و شکوه می آفریند. عطر ولنتینو ولنتینا عود اسولوتو عطری کاملا شرقی و..
9,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: تند و شیرین
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا رزا اسولوتو: عطر ولنتینو ولنتینا رزا اسولوتو-VALENTINO VALENTINA ROSA ASSOLUTO نسخه دیگری از مجموعه عطرهای ولنتینا و مخصوص خانمهایی است که رایحه خاص و منحصر به فرد را ترجیح می دهند. ولنتینو ولنتینا رزا اسولوتو عطری شرقی و محسور کننده است و با الهام از..
9,800,000 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: شیرین و ملایم
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا پینک: عطر ولنتینو ولنتینا پینک-VALENTINO VALENTINA PINK نسخه دیگری از مجموعه لوکس و خارق العاده ولنتینا می باشد که با رایحه گلی و میوه ای عرضه شد. ادکلن ولنتینو ولنتینا پینک عطری نشاط آور و پر انرژی و خوش رنگ و چشم نواز است که مخصوص خانمهای جوان ساخته..
9,800,000 تومان
عطر ولنتینو ولنتینا پودری
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا پودری: عطر ولنتینو ولنتینا پودری-VALENTINO VALENTINA POUDRE عطری با رایحه گلهای شرقی که الهام گرفته از پوست بدن انسان است و پوششی برای پوست عریان می باشد. ادکلن ولنتینو ولنتینا پودری عطر افسونگر و مرموزی است که مخصوص خانمهای خاص و منحصر به فرد می باشد. رای..
0 تومان
جنسیت: زنانه رایحه: گرم و شیرین
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا بلاش: عطر ولنتینو ولنتینا بلاش-VALENTINO VALENTINA BLUSH نسخه دیگری از مجموعه خانواده ولنتینا می باشد که مخصوص دختران شیطون و بازیگوش می باشد. ادکلن ولنتینو ولنتینا بلاش عطری شرقی، خوراکی، خوشمزه و غیر قابل پیش بینی و شیطون است و با الهام از سرخ شدن در حین خجال..
9,800,000 تومان
عطر ولنتینو ولنتینا مر اسولوتو
اتمام موجودی
جنسیت: زنانه رایحه: تلخ و شیرین
معرفی عطر ولنتینو ولنتینا مر اسولوتو: عطر ولنتینو ولنتینا مر اسولوتو-VALENTINO VALENTINA MYRRH ASSOLUTO نسخه دیگری از مجموعه ولنتینا می باشد که بر پایه تجمل گرایی و زندگی لوکس ساخته شد. در رایحه شرقی این عطر غنی و با ظرافت ردپای یک طراح ایرانی به نام حمید مرآتی کاشانی به چشم می خورد که ..
0 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)