منو
سبد خرید

قوانین سایت و حریم خصوصی

 

ارسال سریع و رایگان

ارسال کالا به تمام نقاط کشور رایگان می باشد. همینطور عطرکیش بدلیل رضایت مشتری، به سرعت سفارش شما را ارسال کرده و منتظر جمع آوری کلیه سفارش ها و ارسال همزمان آنها نمی شود.

هزینه ارسال:

ارسال کالا به تمام نقاط کشور رایگان می باشد. استثناعا هزینه ارسال فقط برای سفارشهایی که در حومه شهر تهران هستند و می خواهند خریدشان همان روز از طریق پیک بدستشان برسد، تعلق می گیرد. (شهریار، اسلامشهر، شهرک اندیشه، ورامین و قرچک و ...)

زمان بندی ارسال سفارش ها:

1-    ارسال برای شهر تهران:
مدت زمان تحویل کالا برای سفارش های شهر تهران (مناطق 22 گانه) 3 الی 5 ساعت می باشد. (بهترین زمان برای ثبت سفارش: روز قبل و یا قبل از ساعت 12 ظهر می باشد)

2-    ارسال برای حومه تهران:
مدت زمان تحویل کالا برای سفارش های شهرهای حومه تهران با پست، چاپار یا داناحمل: 24 الی 48 ساعت و در صورت تقبل هزینه با پیک موتوری 4 الی 8 ساعت می باشد. شهریار، اسلامشهر، شهرک اندیشه، ورامین و قرچک و ...)

3-    ارسال برای شهرهای دیگر:
مدت زمان تحویل کالا از طریق پست، چاپار یا داناحمل: 1 الی 3 روز خواهد بود.

نکته مهم: این زمان بندی ها برای ایام خاصی مانند: روز مادر، روز پدر، ولنتاین، روزهای پایانی سال و ... زمان بیشتری می برد.

نحوه ارسال و بسته بندی:

1-    ارسال سفارش های شهر تهران که پیش از ساعت 16 ثبت شوند همان روز و پس از ساعت 16، فردای روز کاری صورت خواهد گرفت. 

ارسال عطر در بگ های مخصوص با نام و نشان عطرکیش صورت می گیرد.

2-   ارسال سفارش های شهرهای دیگر که پیش از ساعت 15 ثبت شوند همان روز و پس از ساعت 15، فردای روز کاری به پست صورت خواهد گرفت.

ارسال عطر در کارتن مخصوص پست صورت می گیرد.

چند نکته: 

1-    در صورت بسته نبودن پیامک های تبلیغاتی، می توانید از روند ارسال سفارشتان آگاهی یابید.

2-   برای ارسال سفارش های شهر تهران، با شما هماهنگی خواهد شد. ضمن اینکه می توانید در بخش توضیحات ثبت سفارش زمان تحویل مورد نظرتان را ذکر کنید. مانند: (بین ساعت 10 الی 13 و یا بین ساعت 14 الی 17)

 

ضمانت بازگشت کالا

ضوابط و شرایط مرجوعی کالا

با توجه به اینکه عطر و ادکلن جزء کالای آرایشی و بهداشتی محسوب می شود، بنابراین مرجوعی کالا طبق ضوابط زیر جهت رعایت اصول بهداشتی صورت می پذیرد:

1-    در صورت اثبات شدن تقلبی بودن کالا:

اگر به هر دلیلی اثبات شود که عطر خریداری شما تقلبی است، بدون قید و شرط محصول عودت داده می شود. چرا که ما اصالت کالا را ضمانت می کنیم. (ذکر این نکته ضروری است که همه عطرها نسخه تقلبی ندارند! برخی عطرهای ارزان قیمت، توجیهی برای تولید عطر تقلبی ندارند و یا برخی عطرهای کمتر شناخته شده و کم فروش، بطور کلی نسخه تقلبی ندارند و یا حتی محصولاتی که به تازگی طراحی و تولید شده اند!)

2-    عودت کالا تا 7 روز پس از خرید:

تا 7 روز با احترام به حقوق مشتریان، کالای خریداری شده شما را که به هر دلیل از خرید آن پشیمان شده اید را مرجوع خوهیم کرد. این امکان به دو شرط زیر بستگی دارد:

الف) محصول خریداری شده باز نشده و سالم باشد. ب) با در نظر داشتن کسر خسارت هزینه حمل

3-    عودت کالای باز و یا مصرف شده:

کالایی که پلمپ آن باز شده و حتی استفاده شده باشد به هیچ عنوان قابل عودت نیست. این موضوع بدلیل مسائل بهداشتی است و هیچ توجیهی درباره آن قابل قبول نمی باشد. بنابراین در خرید خود نهایت دقت را داشته باشید.

4-    ارسال اشتباه کالا و یا ایراد فیزیکی:
در صورت ارسال اشتباه کالا از طرف عطرکیش، کالای خریداری شده شما بدون هیچ قید و شرطی مرجوع می گردد. همینطور اگر عطر شما از لحاظ فیزیکی در لحظه تحویل ایرادی داشت، مسئولیت آن با عطرکیش بوده و قابل عودت می باشد، اما پس از تحویل، این امکان وجود ندارد.

 

خدمات پیش و پس از فروش

خدمات پیش از فروش:

خدمات پیش از فروش عطرکیش را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-   مشاوره برای انتخاب بهترین گزینه برای خرید خود و یا هدیه از طریق تماس تلفنی، پیغام واتساپی و تلگرامی و یا دایرکت اینستاگرام (ما متعهد می شویم که در مشاوره انتخاب و خرید عطر و یا پاسخ به سوال های دیگر، منافع شما را در نظر بگیریم، در غیر اینصورت، زمان مشخص می کند که توضیحات و مشاوره های ما منفعت شخصی برای خودمان داشته است)

2-    اطمینان بخشیدن به مشتریان عزیز جهت تحویل کالای سالم، اورجینال و به موقع

3-   پاسخ به استعلام های قیمتی و همینطور عطرهای کمیاب و متفرقه مد نظر شما

خدمات پس از فروش:

تیم عطرکیش به هیچ عنوان پس از فروش کالا، مشتریان خود را فراموش نمی کند. شما مشتری گرامی در صورت داشتن هرگونه سوال و یا شبه ای می توانید با ما در ارتباط باشید و پیشنهاد و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. مطمئن باشید که عطرکیش از هیچ کوششی برای جلب رضایت شما دریغ نخواهد کرد.

 

ضمانت اصالت کالا

تضمین اصالت کالا چگونه است؟

1-    قدمت و اصالت عطرکیش

وبسایت عطرکیش جزء وبسایتهای معتبر فروش عطر و ادکلن و جزء قدیمی ترین فروشگاه های آنلاین است که از سال 1389 فعالیت دارد. بنابراین هیچ فروشگاهی با فروش عطر تقلبی بجای عطر اصلی و یا فریب دادن مردم، به این تداوم دست نمی یابد.

2-    مجوز معتبر و قانونی از مراجع دولتی

وبسایت عطر دارای مجوز نماد الکترونیکی "دو ستاره" از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. مجوز دو ستاره بدین معناست که تمام خرید و فروش ما رصد شده و به هیچ عنوان امکان چنین تخلفی وجود ندارد. 

3-    تعهد عرفی و اخلاقی عطرکیش
تمامی پرسنل عطرکیش نان آور خانواده خود هستند و همواره خود را جای مشتری قرار داده و به روزی حلال معتقد و پایبند هستند.

4-    بررسی کالا از لحاظ اصلی بودن

قطعا مصرف کننده به راحتی می تواند اصالت کالا را تشخیص دهد. اما یکی از راههای تشخیص کالای اصل بررسی بچ کد کالاست. این روش برای بررسی تاریخ تولید کالا بکار می رود ولی اگر کالایی بج کد رسمی و معتبر نداشته باشد، ایرادی در کار هست. (این شیوه برای برندهای معتبر قابل استناد است، نه هر برند متفرقه و یا اماراتی و ...)

جهت اطلاع بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید.

5-    مرجوعی کالای بدون اصالت

ضمانت اصالت کالا بدین معناست که اگر کالای تقلبی برای شما ارسال شد! (در صورت اثبات این امر) بدون چون و چرا آن را مرجوع کرده و وجه خود را دریافت خواهید کرد، حتی اگر آن کالا باز و یا مصرف شده باشد.

 

نکته مهم و ضروری:

  1. در روزهایی که شاهد نوسان قیمت ارز  هستیم که معمولا این نوسان سیر صعودی دارد، ممکن است برخی از کالاها، قیمت و موجودیشان بروز نشده باشند. پیشاپیش از عزیزانی که به احتمال خیلی کم با این مشکل مواجه می شوند، عذرخواهی می کنیم و تمام سعی مان این است که قیمت و موجودی درج شده در سایت همواره بروز باشد تا مشکلی برای عزیزان بوجود نیاید.
  2. ما به عنوان فروشنده، ضامن ماندگاری یک عطر اورجینال نیستیم. بنابراین اگر ماندگاری یک عطر با متر و معیار شما همخوانی نداشت، مشکل از سمت ما نبوده و سیاست و فرمول خود کمپانی می باشد. این باور غلط وجود دارد که اگر عطری ماندگاری کمی داشت، پس تقلبی است، در صورتیکه این ادعا اشتباه بوده و کمپانی های سازنده عطرهای اورجینال بر اساس استانداردهای جهانی و سیاست های خودشان ممکن است عطری تولید کنند که ماندگاریش خیلی طولانی نباشد.
  3. عطرهای "اورجینال و برند" به هیچ عنوان تاریخ تولید و انقضا ندارند و اساسا برای عطر، تاریخ تولید و انقضا مفهومی ندارد، چراکه عطر کالای خراب و فاسد شدنی نیست. اگر این موضوع اهمیت داشت، حتما کمپانی های عطرسازی روی عطر خود تاریخ تولید درج می کردند. عطرهای اورجینال تا هنگامی که باز نشوند، تا دست کم 7-8 سال و پس از باز شدن تا 3-4 سال هیچ تغییری در آنها رخ نمی دهد، هرچند که بعید است فروشگاهی عطری را 7-8 سال در انبار خود داشته باشد.
  4. دوستان عزیز، ما در همه جای سایت تا جایی که چشم کار می کند، اشاره کرده ایم که تمام عطرهای ما اورجینال هستند و تنها عطر اورجینال کار می کنیم. از طرفی با نگاهی به بخش مقالات، متوجه خواهید شد که ما خودمان را مبارز عطرهای تقلبی می دانیم. بنابراین لطفا با درک این موضوع و پس از این همه سال فعالیت، از پرسش حساسیت زای "عطرتان اورجیناله؟" جدا خودداری کنید!!!

 

اطلاعات محصولات و کاربران:

تمامی اطلاعات محصولات مندرج در سایت ترجمه شده از وبسایتهای اصلی برندها و وبسایتهای معتبر خارجی است و استفاده از آنها با ذکر منبع بلامانع می باشد و در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.

همچنین تمامی اطلاعات شخصی کاربران و حریم خصوصی شما نزد مدیر سایت بطور امانت قرار می گیرد و ما به این مهم پایبند خواهیم بود.