منو
سبد خرید

مرسدس بنز / ادکلن مرسدس بنز ساین یور اتیتیود ادو تویلت

Mercedes-Benz SIGN YOUR ATTITUDE EDT

ادکلن مرسدس بنز ساین یور اتیتیود ادو تویلت
ادکلن مرسدس بنز ساین یور اتیتیود ادو تویلت
ادکلن مرسدس بنز ساین یور اتیتیود ادو تویلت
بزودی
ادکلن مرسدس بنز ساین یور اتیتیود ادو تویلت
ادکلن مرسدس بنز ساین یور اتیتیود ادو تویلت
ادکلن مرسدس بنز ساین یور اتیتیود ادو تویلت
ادکلن مرسدس بنز ساین یور اتیتیود ادو تویلت
 • موجودی: بزودی
 • کد محصول: 92027
 • برند: مرسدس بنز
 • جنسیت: مردانه
 • رایحه: خنک و تند
 • حجم: 100 میل
 • مناسب برای: استفاده روزانه
 • فصل: بهار و تابستان و پاییز

 
0 تومان

معرفی ادکلن مرسدس بنز ساین یور اتیتیود:

ادکلن مرسدس بنز ساین یور اتیتیود-Mercedes-Benz SIGN YOUR ATTITUDE در سالگرد تولید عطر مرسدس بنز ساین که تفسیر جدیدی از این عطر می باشد، برای اغواگری بیشتر ساخته شد. عطری که اثری ماندگار از مردی که آن را می پوشد به جا می گذارد. مردی که SIGN را رایحه خاص خود ساخته بود، اکنون با مرسدس بنز ساین یور اتیتیود بعد جدیدی از شخصیت خود را نشان می دهد و صفحه جدیدی به داستانی می افزاید که از موفقیت و اشتیاق صحبت می کند.

دو رایحه، دو روی متفاوت از یک مرد! او مطمئن، همیشه موفق و الهام بخش است، اما می داند که زندگی را باید در لحظه زندگی کرد و شادی را باید با دو دست چسبید. او می داند که انرژی اش مسری بوده و هاله او، مخاطبانش را مجذوب می کند و مردم را بدون زحمت به سمت خود می کشاند و تأثیری ماندگار بر جای می گذارد. این یک نگرش است، یک روش زندگی، روشی که او عطر خود را می پوشد: "نگرش خود را امضا کنید."

درست مانند SIGN، عنصر کلیدی SIGN YOUR TITUDE، ستاره سه پر مرسدس بنز است که فوراً قابل تشخیص است، نماد کسانی است که منحصر به فرد بودن و پیروزی برایشان اصول راهنما است. ستاره مرسدس بنز که در مرکز یک بطری شیک و کاملاً مدرن آویزان شده، واقعاً نمادین است. رنگ آبی عمیق نیمه شب ساین جایش را به رنگ خاکستری ساین یور اتیتیود می دهد. یک بطری هیپنوتیزم کننده، درست مانند مردی که آن را مال خود می کند.

فابریک پلگرین می گوید: "آرزوی اولیه من این بود که رایحه ای اعتیادآور ارائه کنم که مردان عمیقا عاشق آن شوند." وی نت سیتالوکس را به عنوان نقطه مرکزی عطر ساین یور اتیتیود انتخاب کرد. یک ماده تخریب پذیر و سازگار با محیط زیست که نت چوبی قدرتمند و در عین حال ظریفی را به عطرها اضافه می کند و عمق منحصر به فردی را ایجاد و آنها را واقعاً اعتیاد آور می سازد. نتیجه عطری جذاب است که با یک کوکتل تازه و تند از ترنج، ماندارین و زنجبیل آغاز می شود. این ترکیب جسورانه یک دسته گل معطر از اسطوخودوس و سرو را نشان می دهد که با ادویه های گرم دارچین و جوز هندی غنی شده، در حالیکه نت های عنبر برای رایحه ای عمیق و قدرتمند، مدرن و غیر قابل مقاومت تشدید می شوند.

عطر مرسدس بنز ساین یور اتیتیود در سال 2022 توسط Fabrice Pellegrin طراحی شد.

ترکیبات ادکلن مرسدس بنز ساین یور اتیتیود:

 1. رایحه اولیه: زنجبیل- ماندارین- ترنج
 2. رایحه میانی: جوز هندی- دارچین- سرو- اسطوخودوس
 3. رایحه اصلی: سیتالوکس- عنبر

نقاط قوت:

 • رایحه مدرن و شیک

نقاط ضعف:

 • موجودی غیر پایدار
 • عدم شناخت کافی مشتریان از رایحه آن
مشخصات
جنسیت مردانه
حجم 100 میل
رایحه خنک و تند
فصل بهار و تابستان و پاییز
ماندگاری و پخش متوسط
نوع ادو تویلت
نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب